Linna ainekomisjonide koosseisude kinnitamine

Narva linna koolide ainekomisjonide juhid

Ainekomisjon

Juhataja

Töökoht

Kontaktandmed

Ajalugu

Natalia Birsanova

Soldino gümnaasium

Algklasside õpetajad

Jelena Tvoronovitš

Bioloogia

Tatjana Sedova

Kesklinna Gümnaasium

Eesti keel kui võõrkeel, keelekümblus

Tatjana Podpovedkina

Muusika

Riina Vohta

Narva Eesti Gümnaasium

13 Võõrkeeled Irina Babinets Narva Pähklimäe gümnaasium See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond © 2018 | Peetri plats 1, IV korrus | tel. 35 99120