Linna ainekomisjonide koosseisuse kinnitamine

Narva linna koolide ainekomisjonide juhid

Ainekomisjon

Juhataja

Töökoht

Kontaktandmed

Ajalugu

Natalia Birsanova

Soldino gümnaasium

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Algklasside õpetajad

Jelena Tvoronovitš

Bioloogia

Tatjana Sedova

Kesklinna Gümnaasium

Eesti keel kui võõrkeel, keelekümblus

Tatjana Podpovedkina

Muusika

Riina Vohta

Narva Eesti Gümnaasium

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.