Linna ainekomisjonide koosseisude kinnitamine

Narva linna koolide ainekomisjonide juhid

Ainekomisjon

Juhataja

Töökoht

Kontaktandmed

Ajalugu

Natalia Birsanova

Narva Soldino Kool

Algklasside õpetajad

Alla Voisiat

Kreenholmi Kool

Bioloogia

Jelena Tsõvareva

Narva Pähklimäe Kool

Eesti keel kui võõrkeel, keelekümblus

Tatjana Podpovedkina

Muusika

Riina Vohta

Narva Eesti Gümnaasium

13 Võõrkeeled Irina Babinets Narva Pähklimäe Kool See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.