LAK-üritused Narva Pähklimäe Gümnaasiumis.
„Viktoriin 4. klassile „Kas tunned Eesti loodust”?

20.aprillil 2015 toimus Narva Pähklimäe Gümnaasiumi aulas algkooliõpilaste viktoriin „Kas tunned Eesti loodust?“
Üritusel osalesid 4.klasside õpilased neljast Narva koolist (Narva 6.Kool, Narva Soldino Gümnaasium, Narva Kreenholmi Gümnaasium, Narva Kesklinna Gümnaasium, Narva Pähklimäe Gümnaasium).

Viktoriinil said õpilased oma teadmisi proovile panna kodumaa veekogude, lindude, taimede, metsloomade äratundmises. Esialgu vastasid õpilased viktoriini küsimustele, žürii aga luges võistkondade punktid kokku. Teiseks oli lünkharjutus, kus õpilased kuulasid lastelaulu lindudest. Seejärel joonistasid ning meisterdasid nad paberist linde koos meie kooli kunstiõpetajaga. Lõpuks kirjeldas iga võistkond oma poolt tehtud linnu. Kõik osalejad olid premeeritud diplomite ning tänukirjadega. Ilus kevadine päev möödus töiselt ja lõbusalt.

Täname väga õpetajaid, kes tulid oma tublimate õpilastega meie üritusele.

Vastutavad NPGi õpetajad: Natalja Zahharova, Inguna Joandi, Olga Vallimets