Õpilaste uurimistööde 4. konverentsi põhimäärus
(21. oktoober 2016)

1. Üldsätted

1.1 Käesolev põhimäärus määrab õpilaste uurimistööde konverentsi (edaspidi – Konverents) korralduse staatuse, eesmärgid, ülesanded.
1.2 Konverentsi esinejad on 10.-12.klasside õpilased.
1.3 Konverentsi eesmärk on anda gümnaasiumiõpilastele võimalus esineda konverentsiettekandega, mis tutvustab uurimistöö tulemusi.

2. Konverentsi korraldamise põhimäärus

2.1 Konverentsi korraldaja on Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond, kes tegutseb Narva linna ainemetoodiliste ühenduste toetusel.
2.2 Konverentsi koordineerib komitee.
2.3 Komitee:
• määrab vormi, korra ja Konverentsi toimumise kuupäeva;
• käsitleb esitatud teese ja valib neist välja need, mille autorid kutsutakse konverentsile esinema;
• teese, mille sisust ei nähtu iseseisvat uurimistööd ning töid, mida esitatakse komiteele hiljem kui 30.09.2016, ei käsitleta;
• moodustab konverentsi ainesektsioonid;
• kinnitab Konverentsi tulemused.
2.4 Konverents toimub 21. oktoobril 2016 vastavalt Narva LV Kultuuriosakonna haridusteenistuse kinnitatud tegevuskavale.

3. Osavõtu taotluste ja teeside esitamise kord

3.1 Taotlused ja teesid saadetakse komiteele kuni 30. septembrini 2016 e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
3.2 Taotlused on vormikohased. Taotlused sisaldavad järgmisi andmeid: esineja nimi, perekonnanimi, klass, õppeasutuse nimi, linn, e-posti aadress ning juhendaja nimi, perekonnanimi, e-posti aadress. Taotlusele lisatakse ettekande teesid.
3.3 Teesid sisaldavad ettekande eesmärki, ülesandeid, uurimismaterjali ja –meetodeid, uurimistulemuste kokkuvõtet ja järeldusi.
Teesid peavad olema keeleliselt korrektsed, loogilise ülesehitusega.
Ettekandes käsitletakse nii teoreetilist, kui ka faktilist materjali, samuti esitatakse uurimuse tulemused.
Autor esitab oma ettekande konverentsil isiklikult.
3.4 Ettekanded esitatakse vene, eesti ja inglise keeles. Teesid esitatakse ettekande keeles. Taotlus esitatakse eesti keeles.
3.5 Teeside maht on kuni ½ lehte А4.
3.6 Konverentsi komitee jätab endale teeside väljavalimise õiguse.

4. Orgkomitee

Aadress: Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Peetri plast 1, 20308 Narva
Tel.: 3599 212
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.