CodeWeek 2019#CodeWeek Narva Kesklinna gümnaasiumis on edukalt läbinud!

Üleeuroopalise programmeerimisnädala raames, mis toimus ajavahemikul 12.10. - 20.10.2019, on tehtud palju töid. Meie koolist võtsid sellest üritusest osa 1.-8. klassid ja koolieelikud! Me korraldasime järgmiseid õpitubasid:

⁃ Minu sõber BlueBot. Kiusamisest vaba kool. (Olga Lutška, haridustehnoloog, 8.klassi õpilased)

⁃ LegoWeDo 2.0 Legohotell. (robootikaring, õpetaja Oksana Petrova)

- Ozobot. Legolinnas labürinti läbimine. (robootikaring, õpetaja Oksana Petrova)

⁃ HK Unicorn Squad õpituba tüdrukute jaoks “Mootor”. (Robootikaring, õpetaja Oksana Petrova)

⁃ Digikunst muusika saatel. (Õpetajad Irina Tõšova, Jekaterina Kurvits ja Jana Netšajea)

- Robootika koolieelikute jaoks. (8.a klassi õpilased)

- Animatsioon Scratchi abil. (Robootikaring, õpetaja Vladimir Runin)

Eesmärk - tuua programmeerimise iga huviliseni lihtsal, lõbusal ja kaasahaaraval viisil on saavutatud!

Suur aitäh kõigile osalejatele!

Olga Lutška, haridustehnoloog, Narva Kesklinna gümnaasium